lunes, 24 junio 2024

Información y noticias de la provincia de Valencia

Alboraia presenta les seues candidatures per a les eleccions municipals del 26 de maig

Consulta ací les llistes de les diferents formacions del municipi

El municipi de l’Horta Nord ha presentat les seues candidatures per a les pròximes eleccions municipals, les quals se celebraran el diumenge 26 de maig. Alboraia compta en total amb huit candidatures i els seus principals candidats són Àngels Belloch Aguilar per Compromís, Virginia Garrigues Francés pel PP, Alberto Bolinches Aznar per Podem, l’actual alcalde d’Alboraia, Miguel Chavarría Díaz, pel PSOE; Marta Martín Morán per Esquerra Unida, Vicente Francisco Martínez Bauset per Ciudadanos, Amadeo Hernández García per Vox i Julio Miguel García Cardona per Som Valencians. A continuació apareixeran les diferents llistes completes per ordre d’aparició en el Butlletí Oficial de la Província de València.

COMPROMÍS PER ALBORAIA: COMPROMÍS MUNICIPAL

Titulars
1. ÀNGELS BELLOCH AGUILAR
2. CONXA VILLENA SIERRA
3. CARMEN VALERO BLASCO
4. RAMÓN GABRIEL GIMENO CAMPOS
5. JOSEP RODA CAVA
6. MÀBEL REDONDO DURÀ
7. MAURO PONSODA CARRERES
8. AMPARO BERMELL PÉREZ
9. CARLOS SÁNCHEZ DIAZ
10. MIGUEL PASTOR BORGOÑÓN
11. CARLOS ESTEVE APARICIO
12. PURIFICACIÓN BALDOVÍ BORRÁS
13. LLUÍS FONTELLES BELTRÁN
14. ALICIA MESEGUER FELIP
15. MARIA INMACULADA MORENO CORTES
16. CRISTÓFOL JOSEP PERIS RIERA
17. MANUELA ROCHINA GARZÓN
18. MIQUEL SOLÍS LLISTÓ
19. ANNA MONTESINOS LÓPEZ
20. VICENTE CEREZO RUBIO
21. PACO NAVARRO ZARZO
Suplents
1. ANTONIO CAMPOS PERIS
2. BELÉN GALÁN MARTÍN
3. JULIÀ ALEIXANDRE SALES
4. ENCARNA RUBIO CLIMENT
5. ALEXANDRE DOLZ GALÁN

PARTIDO POPULAR (PP)

Titulars
1. VIRGINIA GARRIGUES FRANCES
2. MODESTO MARTINEZ SABATER
3. MANUEL JOSE MAÑEZ ESTEVE
4. SILVIA SAHUQUILLO FALAGUERA
5. MARIA AMPARO LAPARRA GONZALEZ
6. JOSE MARIA FERNANDEZ SANCHEZ
7. JORGE MARTINEZ SANFELIU
8. JUAN JOSE ARAGO HERVAS
9. ALBINA FERRER CORET
10. MARIA PILAR SANCHEZ PIÑEIRO
11. MARIA REMEDIOS PEREZ FERNANDEZ
12. MANUEL VICENTE GARCIA MIGUEL
13. FRANCISCO JOSE CEREZO ANAYA
14. MARIA NIEVES ARENAS GARCIA
15. JUANA PINTOR LUZON
16. VICENTE AGUILAR PECHUAN
17. JOSE ALFREDO RIBES LOPEZ
18. MARIA TERESA ALONSO LLORENS
19. INMACULADA MUÑOZ ARJONA
20. ROBERTO TORTOLA EGEA
21. ISABEL LAURA SABATER MIRO
Suplents
1. ENRIQUE SANTILLANA MARI
2. ANA MARIA BOIRA ARLANDI
3. ENCARNACION MARTINEZ FALAGUERA

PODEM

Titulars
1. ALBERTO BOLINCHES AZNAR
2. AMPARO ARIAS ALFOCEA
3. RAFAEL RUFETE LÓPEZ
4. DESIRE VALLE GÓMEZ
5. JOSE MANUEL PARDO MARTI
6. MIREIA VALLE GÓMEZ
7. RENAN ANDANI GASCON
8. JULIA CASTELLÓ MORENO
9. MOISÉS HERNÁIZ GUIJARRO
10. RAÚL PEÑA ORTIZ
11. ALICIA SUSANA ORTÍ NAVARRO
12. MARÍA LLUISA SUÁREZ MONTAGUD
13. RODRIGO GARRIDO FERNANDEZ
14. JOAQUÍN GONZÁLEZ MORERA
15. ANTONIO JOSE RODRIGUEZ MARTI
16. FRANCISCA SORLOZANO JIMENEZ
17. FATIMA ANGELINA MILLA HERNANDEZ
18. FRANCISCO SUAREZ BONET
19. DAVID ZAMORA GOMEZ
20. JUAN BAUTISTA SANZ ALONSO
21. MARIA ASUNCION ARGENTE ROSADO
Suplents
1. PEDRO REINALDO TEMPO DALLERA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

Titulars
1. MIGUEL CHAVARRIA DIAZ
2. ANA BRU GUZMAN
3. SEBASTIÁN TORRES ADAN
4. SUSANA CAZORLA MARTÍ
5. MANUEL DUEÑAS PÉREZ
6. RAQUEL CASARES DOLZ
7. ISMAEL RUBIO PASCUAL
8. ZEUDI ESTAL DARIES
9. MANUEL ANDREU AJADO
10. CARMEN HERNÁNDEZ DE PALMA
11. JAVIER VIDAL MIRANDA
12. ANA LARA PANACH
13. ENRIQUE DURÁ ULPIANO
14. AMPARO MARTÍ VIVÓ
15. JOSÉ CARBÓ CIPRÉS
16. ISABEL SANCHIS VERCHER
17. JOSE VICENTE MEDINA MARTÍ
18. ESTER GARCÍA PABLO
19. TOMÁS SÁNCHEZ RUIZ
20. ARANTXA CANO ROMERO
21. ENRIQUE RIBES GARCÍA
Suplents
1. MARISA VILLABRILLE BOUSOÑO
2. CRISTÓBAL AGUILAR VICENT
3. MARÍA JOSE CHAVARRIA DIAZ
4. ESTEBAN GUERRA CARBONELL

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)

Titulars
1. MARTA MARTÍN MORÁN
2. CRISTINA ISABEL REOS MORENO
3. CARLOS DOLZ GARCÍA
4. SALVADOR MONRÓS LLISTAR
5. VANESSA CONTRERAS CANO
6. RAFAEL CASARES SOS
7. MARÍA ESTHER ROIG BELLOCH
8. FRANCISCO GARCÍA VACAS
9. ROSA NIEVES RUÍZ FONTELLES
10. JOSÉ JUAN CONTRERAS PAVÓN
11. MARÍA FELICIA PUERTA GÓMEZ
12. ISIDRO MADRID CARBONELL
13. KATIA GARCÍA OTTERNAUD
14. EUGENIO PRIMERANO
15. CRISTINA MARTÍN LEAL
16. CARLOS LÓPEZ DE LA RICA MECO
17. GLORIA CANO SÁNCHEZ
18. SAMUEL FERNÁNDEZ DECLERCK
19. MARÍA TERESA GABALDÓN FERREROS
20. MANUEL MINGO SÁEZ
21. CARMEN TRINIDAD RAMÓN
Suplents
1. CARLOS JAVIER ARÉVALO DOMÍNGUEZ
2. JUANA MORENO TORRES
3. MARCELO JOSÉ GUILLÉN GARCÍA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (CS)

Titulars
1. VICENTE FRANCISCO MARTÍNEZ BAUSET
2. VICENTE RAGA SEGARRA
3. MERCEDES PÉREZ BERLANGA
4. JOSÉ LUIS SANFELIU FRECHINA
5. MARÍA JOSÉ MUÑOZ SANCHIZ
6. PABLO GANDUL CASTELLS
7. ANTONIO BERNARDO PAVÓN GRANADO
8. MARÍA DE LAS NIEVES GINER CARBONELL
9. MARÍA TRINITAT PALAU FORT
10. MARÍA PILAR PLA CALABUIG
11. JUAN CARLOS FORNER MARTÍ
12. MARIO MARTÍN MORA
13. ALEJANDRO AZNAR MARTINÉZ
14. CELIA MARTÍNEZ LLISTO
15. MARÍA DOLORES RAMOS HINOJOSA
16. JOSÉ MIGUEL LLINARES BERENGUER
17. FEDERICO BONILLO VIGO
18. ROSARIO AMPARO CERDÁ LÓPEZ
19. EVA ESTELA COMOS
20. MARÍA DOLORES LLISTO SAN GODOFREDO
21. ANTONIO JOSÉ ENGUIX LOZANO
Suplents
1. MARÍA CARDELLS PERIS
2. MARIANO RACIONERO PÉREZ

VOX

Titulars
1. AMADEO HERNÁNDEZ GARCIA
2. CRISTOBAL PASTOR CEREZO
3. JESÚS CORTINA ABALO
4. MARIA CARMEN GIMENO ESTELLÉS
5. ELENA FERRÁNDIZ ARACIL
6. FRANCISCO JAVIER GUAITA GONZALEZ
7. VICENTE SANCHO SANCHO
8. MARIANO ANTOLINOS PATERNA
9. PILAR COLOMER RODRIGUEZ DE PATERNA
10. VICTORIA ABAD PEREZ
11. JULIO SANTOS COSIAS
12. LUIS SOTO DELGADO
13. NURIA SERRANO REYES
14. ANNA MARIA LLOPIS MARCO
15. CARMEN ELISA CARRATALÁ VILA
16. ALBERTO GARCIA JORDÁ
17. MARIA AMPARO FERRANDIZ ARACIL
18. MARIA JOSE JUAN CEREZO
19. MARIA RUBIO ZULUETA
20. RAMON GIMENEZ GARCIA
21. MARIA JOSE SANCHEZ MUÑOZ
Suplents
1. Mª DEL CARMEN MALDONADO SOMOZA
2. JOAQUIN VAÑO PEREZAGUAS

SOM VALENCIANS (SOMVAL)

Titulars
1. JULIO MIGUEL GARCIA CARDONA
2. MARIA ROSA MONEDERO REAL
3. VICENTE JESUS CALABUIG CERVERA
4. CARLOS MORA CASADO
5. MARI CAMEN COSTA RAMON
6. ESTER HUETE RUIZ
7. JUAN GARCIA ACOSTA
8. SONIA CAMBIOLO
9. MANUEL ANDRES BARBERA
10. RAFAEL VAZQUEZ NAVARRO
11. CARMEN FERNANDEZ LOPEZ
12. AMALIA CABRERA CARRETERO
13. ALEJANDRO VERES BORT
14. JOAQUIN VILLAESCUSA CRIADO
15. MANUEL ANDRES ROS
16. PILAR SANCHEZ GRAMAGE
17. JUAN JOSE ALVAREZ ADIEGO
18. BERNARDINO SOLIS NAVARRO
19. LUCIA SEVA DUART
20. ENRIQUE APARISI CASTELLVI
21. MARIA AMPARO GRAU MONTALT
Suplents
1. JOSE VICENTE DEFEZ LLEDO

Últimas noticias

Contenido relacionado